Інформація
Пошук

Розробка колекції одягу

Розробка колекції одягу
Розробка колекції одягу

Розробка колекції одягу – справа дуже клопітка і відповідальна. Для цього необхідно мати дизайнерський талант, володіти елементарними техніками розкрою і пошиття, добре орієнтуватися в модних трендах. Саме основне, що необхідно для розробки власної колекції – це концепція, тобто ідея. Адже погодьтеся, дуже складно створити щось нове ні від чого не відштовхуючись і не надихаючись чим-небудь.

Розробити колекцію грамотно і гармонійно зможе тільки спеціально навчений дизайнер або закрійник. Новачкам, які тільки відкривають для себе швейна справа, зробити це дуже складно. Допомогти вам у розробці першої колекції зможуть фахівці, які працюють у швейній фабриці «Катріна».

Як створити свою колекцію одягу?

Перед тим, як створювати свою колекцію одягу, дайте відповідь на основне питання: « Хто і з якого приводу зможе носити цей одяг?». Тільки при цьому необхідно врахувати той факт, що обраний вами один або кілька стилів, повинні чітко виглядати у всій колекції. Неможливо просто пошити одну річ в стилі кантрі, а іншу в стилі модерн. Саме тому дуже важливо правильно визначити концепцію майбутньої колекції і вже відштовхуватися від неї.

Створення колекції одягу передбачає також вибір колірної стилістики. Не потрібно одноразово поєднувати у виробах більше 3-4 кольорів, але якщо ви вже це зробили, то постарайтеся виділити якийсь домінуючий колір, а решта тоді будуть служити його фоном.

У кого замовити розробку колекції одягу?

Якщо вам необхідно замовити розробку колекції одягу, рекомендуємо вам звернутися за допомогою до швейній фабриці «Катріна». Тут для вас готові якісно і оперативно створити нову, стильну і сучасну модель одягу, яка повністю відповідає всім вашим уявленням. Для цього дизайнери беруть до уваги вашу основну концепцію, уточнюють з вами деталі за ескізами і точний опис моделей. Передове обладнання, яке встановлено на фабриці, надає можливість втілити в життя найскладніші і сміливі ідеї – від розкрою тканини до фасування готових виробів. Ми відкриті до співпраці, як на разовій, так і на постійній основі. Наші висококваліфіковані закрійники розроблять колекцію одяг у суворій відповідності з вашим технічним завданням, враховуючи при цьому останні модні тенденції.