Інформація
Пошук

Розробка лекал одягу

Розробка лекал одягу
Розробка лекал одягу

Кожен досвідчений дизайнер і закрійник знає, що розробка лекал – базовий етап швейного виробництва. Без них нереально реалізувати примітивну і просту ідею дизайнера на практиці. Адже на фото або на ескізі важко простежити і зрозуміти те, який розмір повинен бути у певного елемента майбутньої одягу. Від якості такого шаблону залежить те, як готова модель сяде по фігурі.

Інноваційні САПР надають можливість в мінімальний період розробити лекала для пошиття речей, що істотно спрощує роботу дизайнера та закрійника. Замовити розробку лекал ви можете на сайті швейної фабрики «Катріна».

Для чого потрібна розробка лекал?

Щоб пошити гарний жакет, костюм або інший предмет гардеробу, недостатньо просто намалювати ескіз майбутнього виробу. Адже картинка показує тільки те, як в ідеалі повинна виглядати майбутня річ, вона не може визначити розмір коміра, довжину спідниці, об'єм талії. Зберегти і визначити правильні пропорції, неможливо без лекал. Вони допомагають дизайнеру зрозуміти, як правильно зробити викрійку, де і в якому місці краще розташувати шви, розрахувати кількість необхідної фурнітури. Саме тому, якщо ви плануєте запустити у виробництво власну колекцію, вам необхідна розробка лекал на замовлення.

Чому лекала треба розробляти у професіоналів?

Пошити якісну і красиву одяг неможливо без хороших лекал. Саме тому замовляти дані вироби необхідно тільки у професіоналів, тільки в цьому випадку ви можете бути повністю впевнені у високій якості майбутньої одягу.

Замовити лекала будь-якого рівня складності ви зможете на сайті швейної фабрики «Катріна». В процесі їх виробництва використовуються тільки найсучасніші програмні розробки, завдяки цьому готові лекала відрізняються не тільки якістю, але і точністю. Спеціально розроблена програма проектування виключає навіть найменші похибки під час розмноження лекал, так як зберігається зв'язок між деталями крою.

Як замовити розробку лекал на швейній фабриці?

Швейна фабрика «Катріна» готова надати якісні послуги з виробництва лекал, як для приватних закрійників, так і для великих промислових виробництв. Все що для цього знадобиться – це передати ескізи і креслення нашим технологам. Ми виготовимо для вас лекала будь-якого рівня складності не тільки оперативно, але й точно.

Досвідчений дизайнер розробка лекал Київ замовляє на швейній фабриці Катріна, поспішіть замовити і ви.