Інформація
Пошук

Вартість пошиття одягу

Вартість пошиття одягу
Вартість пошиття одягу

Людей, які воліють шити для себе одяг, а не купувати готову в магазині, напевно, переймаються питанням: скільки коштує пошиття одягу. Вартість такої послуги залежить від багатьох факторів. Пропонуємо вам ознайомитися з ціновою політикою на пошиття, на нашому швейному виробництві.

Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Це приказку знають всі. Щоб завжди бути на висоті з перших хвилин знайомства з новою людиною, потрібно вибирати якісний одяг, яка буде відповідати всім вашим вимогам.

Ціна пошиття одягу буде залежати від:

фасону одягу;

використовуваної тканини;

наявності і якості фурнітури;

наявності або відсутності складних елементів;

оздоблювальних робіт.

Також на цінову політику впливає репутація самого швейного виробництва, а також знатність дизайнера, який придумав одяг. Якщо ви хочете шити за мірками відомих кутюр'є, потрібно бути готовим до того, що робота буде коштувати чимало. Також зрозумілим і той факт, що використання дорогих тканин, мережива, фурнітури також підвищує ціну на пошиття.

Як розрахувати вартість пошиття одягу

Розрахувати вартість пошиття одягу самостійно клієнт може тільки орієнтовно. Остаточну ціну він дізнається в ательє. Це пов'язано з тим, як була проведена фрагмент тканини, скільки пішло витратних матеріалів і так далі. Тому для того, щоб точно дізнатися вартість пошиття одягу у нас, як і в інших майстерень, потрібно звернутися до менеджера.

В вартість роботи входить:

підбір тканини (якщо клієнт не пропонує свою);

створення ескізу одягу;

примірка для підгонки фурнітури;

пошиття.

Приватний кравець може взяти меншу суму за свою роботу, ніж в ательє. Але потрібно мати на увазі, що він не буде відповідати за її якість так, як швейне виробництво.

У нашому ательє пошиття пальто обійдеться вам в 500-1500 гривень (приблизно, адже кожен окремий варіант розглядається індивідуально). Слід врахувати, що додатково коштувати буде придбати тканину (ціна на кашемір може становити приблизно 100-400 гривень за один метр), підкладку (50-500 гривень за один метр), гудзики (їх ціна становить від 10 до 50, в деяких випадках і більше, гривень).

Скільки коштує пошиття одягу в Києві та Україні

Ціна на пошиття одягу в Києві та Україні відрізняється не суттєво. На сайті нашого швейного виробництва ви можете дізнатися точну ціну на швейні послуги. Тут є повний прайс-лист послуг. Якщо у вас з'являться питання з приводу ціни замовлення, ви можете задати нашому менеджеру.